PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637327}
4,9 311
ocen
4,9 10 1 311
POV: Norowareta firumu
powrót do forum filmu POV: Norowareta firumu

Film dobry

ocenił(a) film na 8

Film ten oglądałem przy zgaszonym świetle i w nocy i jak zawsze film o duchach trzymał mnie w napięciu. Choć koncówka filmu została schrzaniona, tj. moment latającej kobiety.

ocenił(a) film na 9
skibaa10

Również polecam i zgadzam się z opinią, że końcówka filmu była kiepska. Na szczęście reszta filmu nadrobiła i wystraszyła mnie na tyle, że dręczyły mnie koszmary. Przez kilka lat żadnemu horrorowi nie udało się wywołać we mnie takich emocji, a oglądam każdy horror jaki wpadnie mi w ręce(Jestem fanką japońskich horrorów). Może fabuła filmu i poziom aktorstwa nie zachwyca, jednak dla mnie film mistrzostwo pod względem straszenia, dlatego oceniam go 9/10.

ocenił(a) film na 6
kuchikirukia

uszę przyznać, że w porównaniu do większość tego typu filmów ten jest całkiem efektowny. Gra aktorska jest dość słaba (to samo praca kamery), ale o dziwo to wręcz zdawało mi się pasować do tego filmu. Dodawało jakiegoś klimatu.
Próby straszenia "bez efektów" też wypadły bardzo fajnie i film robi większe wrażenie niż horrory z zachodu.
Całościowo duży plus dla filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones