PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582772}

Strach

Kyôfu
3,8 703
oceny
3,8 10 1 703
Strach
powrót do forum filmu Strach

Film zdecydowanie słaby. Fabuła zbliżona do "Martyrs, skazani na strach", ale Martyrs dużo lepszy.

Obejrzałam do końca jako fanka horrorów, ale miałam ochotę go wyłączyć.

ocenił(a) film na 1
fantynaaa

Ten film to porażka :) jak można rodzić światło w dodatku być dziewicą - fenomen :) Jak już oglądałem to musiałem do końca - ogólnie zmarnowane półtorej godzinki :P

ocenił(a) film na 1
PapaSoprano

To właśnie było najlepsze z całego filmu, bo jak pierd*lneli ten tekst o rodzeniu światła to żeśmy wszyscy ryknęli śmiechem!
A tak to cały film się ziewa albo przeciera oczy ze zdziwienia, że taka kupa na ekranie.

PapaSoprano

No jak to? Maryjka też była dziewicą, a urodziła dzieciątko Jezus!

ocenił(a) film na 6
fantynaaa

jak zblizona fabula? mozesz napisac cos wiecej? w czym widzisz podobienstwo?

Reco

Widziałeś i pytasz zdziwiony gdzie widzę podobieństwo czy szukasz podobnego filmu i dlatego zainteresował Cie mój komentarz? Bo nie wiem ile mogę napisać. Jeśli chcesz obejrzeć "Martyrs" to nie czytaj tego, co zaraz napiszę, bo zepsujesz sobie seans:)
SPOILER
Zasadniczo chodzi o ogólniki: istnienie tajnej organizacji robiącej eksperymenty i skutki tych eksperymentów. Wydało mi sie to bardzo podobne, ale widziałam "Strach" już jakies pół roku temu i teraz nie wypiszę tu podobieństw, bo wyparłam ten film z pamięci;)

fantynaaa

Dobrze, że mnie ostrzegłaś, choć nieświadomie. Właśnie miałam obejrzeć ten film, ale skoro jest podobieństwo do "Martyrs", to dziękuję za taką rozrywkę.

Loouisse

Jest dużo słabszy od "Martyrsu", nie ma tak brutalnych scen więc jeśli spodziewasz się takiego podobieństwa, to sie nie martw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones