PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582772}

Strach

Kyôfu
3,8 702
oceny
3,8 10 1 702
Strach
powrót do forum filmu Strach

Oglądałem dużo różnych po*****ych filmów, ale co To było? Jakoś nie mogłem załapać
fabuły :( Z filmu pojąłem tyle że p.Doktor prowadziła eksperymenty na ludziach wszepiając
im do mózgów zasilanie przez które mieli widzieć "Coś". Nie załapałem w jaki sposób
Miyuki znalazła się w szpitalu. Potem zaskoczył mnie motyw z ciążą, i tu było wielkie wtf!
skąd oni wzięli taki pomysł by ona urodziła "życie po śmierci". Podejrzewam że gdybym znał
japoński na wystarczającym poziomie i obejrzał to w oryginale, może przyjąłbym to inaczej i
bardziej zrozumiale.

ocenił(a) film na 4
ciekawskilolek

Wątpię. Taki urok japońskich horrorów. Wszystko zagmatwane, pokręcone z dużą ilością filozoficznych rozważań. Problem w tym, że jedne potrafią stworzyć atmosferę strachu a inne nie. Temu filmowi się to nie udało (chociaż miał kilka fajnych momentów). Polecam Infekcję (Kansen) i dwie pierwsze klątwy ju-on (oczywiście wersje japońskie). Infekcja wspaniale oddaje klimat obłędu. Klątwy mają natomiast świetne motywy (ten z pukaniem w ścianę to absolutne mistrzostwo świata).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones