PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97906}

Wizje

Yogen
6,2 3 118
ocen
6,2 10 1 3118
Wizje
powrót do forum filmu Wizje

Film bardzo fajny ale.... do pewnego momentu. Końcówka jest poprostu beznadziejna! Przez ten koniec 6/10

adikkce

Sama Jesteś beznadziejna! Końcówka jest świetna, choć smutna!

ocenił(a) film na 7
THUNDERX

Końcówka nie jest smutna a wzruszająca. Okazało się, że (w przeciwieństwie do serii oszukać przeznaczenie) można uratować czyjeś życie ale jest "mały" kruczek... trzeba w zamian ofiarować swoje własne.

Nie rozumiem tylko jednego. Dlaczego przeznaczenie pozwoliło próbować głównemu bohaterowi aż do skutku?

ocenił(a) film na 7
YouzeQ

a może należy to interpretować, że przeznaczenie jest zabezpieczone przed przypadkowymi wizjonerami w taki sposób, że zostają oni eliminowanie poprzez "skłonienie" ich by poświęcili się za innych?

W każdym razie film:
- wg norm hollywoodzkich: bardzo dobry
- wg norm japońskich: poniżej oczekiwań

ocenił(a) film na 4
adikkce

końcówka to akurat była najlepsza, film ciągnął się jak flaki z olejem.

ocenił(a) film na 10
aluminiumsiren

czy ja wiem... końcówka jak przystalo na japońskie horrory właśnie świetna. wogóle cała seria J-horror jest po prostu bardziej niż kapitalna - po prostu najlepsze co może być:) tak samo jak wszystkim filmom z tej serii dawałem 10 tak teraz ie zrobię wyjątku. majstersztyk nie ma co:)

ocenił(a) film na 7
gizmo666

Końcowe pół godziny jest pełne akcji.. Do połowy filmu akcja się strasznie rozwlekała(jak to bywa w japońskich horrorach), ale ogólnie film mi się podobał...Zakończenie faktycznie smutne zwłaszcza, że pewnie Nana będąc starsza próbowałaby wrócić tam i uratować ojca, ale fabuła bardzo podobna do Efektu Motyla i Oszukać Przeznaczenie....

adikkce

końcówka była przewidywalna, choć nie powiedziałabym, że beznadziejna.

a mnie z kolei film kojarzy się z "Przeczuciem" i "Oszukać przeznaczenie".

ocenił(a) film na 6
adikkce

końcówka była najlepsza i tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones