PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97906}

Wizje

Yogen
6,2 3 118
ocen
6,2 10 1 3118
Wizje
powrót do forum filmu Wizje

miejscami śmieszny...

użytkownik usunięty

jak naprzykład przeżywa wszystko po raz drugi, i na złośc, zamaist w córkę, to śmieciara wali w żonę...zgniłam totalnie...albo ta gazeta raz zrobiła coś takeigo jakby chciała powiedzieć "siemano"...
i co najgorsze, jak niemal każdy japoński, chiński, koreański, jednym słowem skośnooki horror, opiera się na kilku ohydnych momentach ze spaloną dziewczynką, dziurą w twarzy, itp...zawsze tak jetse, oraz na momentah kiedy przez 5 minut wspina się schodami do opuiszczonego, ciemnego pokoju, gdzie wiadomo z góry, ze coś się czai, i elci do tego upiorna muzyka...
nic w tym ciekawego, ale ja np. twarz odwracam w takich momentach...bo normalnie wiem na 100%, zę mi tu zaraz wyskoczy jakieś okropieństwo, a tego jeszcze nie trawię...poobcinanych głów itp...po co to komu ?

ocenił(a) film na 6

odwracasz głowe bo sie boisz... ergo, film spełnił swoje podstawowe zadanie ... i nie sciemniaj tutaj zasłaniając sie jakąs domniemaną makabrą na ekranie bo to raczej nie cechuje tego typu filmów... takie motywy wystepują "raz na ruski rok" i są skutecznym zabiegiem wywołania typowego BU! :P a wczesniej pakowana Ci do łba groza i tajemniczosc pozwala wyzej podskoczyc na krzesle...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones